Zábrany proti ptactvu

Úvod » Služby » Údržba a servis » Zábrany proti ptactvu

Výšková instalace zábran proti ptactvu

Máte pěkný balkón nebo lodžii, kde se zalíbilo ptákům? Ruší vás věčným vrkáním a štěbetáním, poletujícím peřím a nehezkým množstvím trusu? Často si říkáte, proč zrovna vy a váš balkón? Jednoduše proto, že je nejlepší. Poskytuje chráněné obydlí před větrem, deštěm a pravděpodobně i vysoko nad děním ve městě.

Výškové instalace zábran jsou dobrou prevencí proti znečištění fasády. Zamezí přístupu a hnízdění ptáků na vybraných místech. Pokud právě řešíte podobný problém, neváhejte ná kontaktovat. Naši výškoví pracovníci už si s nevítanými hosty poradí.

Typy zábran proti usedání ptactva

Sítě

Nejúčinnější obranou je instalace sítí proti ptactvu. Naši výškoví pracovníci vám pomohou tyto sítě nainstalovat na váš balkon, lodžii, případně jako ochranu francouzských oken.  Pokud bydlíte v činžovním domě se společným nádvořím, doporučujeme celkové zasíťování volného prostoru. Odpadá tak řešení jednotlivých oken, kdy se ptáci pouze přesunou k sousedům bez sítě.
Vysoko nad vaším nádvořím vznikne v podstatě síťová střecha, kterou okem téměř nezaznamenáte. Dál si tak můžete užít příjemného posezení na čerstvém vzduchu, bez nutnosti čištit parapety od trusu a slepeného peří.

Bodce, hroty

Druhým způsobem je instalace bodců na okna, francouzská okna, dveře, římsy, či kraje střech - jednoduše místa, která si vaši opeření sousedé vybrali jako odpočívadla. Bodce v místech, kde jsou instalované zabraňují vysedávání ptáků a stavění hnízd. Hroty jsou z lehkých materiálů a proto nezatíží místa, kde jsou nainstalovány.

Makety

Pro velké prosklené budovy a konstrukce, nebo ochranné stěny zajišťujeme instalaci maket dravců. Spolehlivě zábrání menším ptákům, aby naráželi do skla. Ušetříme tím je od zbytečných zranění a úmrtí a především sebe od úklidu nechtěných mrtvých kusů pod našimi okny. Výškové instalace maket dravců najdete na protihlukových bariérách podél komunikací nebo na letištních halách.

Výškové práce a instalace zábran proti usedání ptactva provádíme především na území Prahy a Středočeského kraje.

Líbí se Vám naše práce?

Pokud máte zájem o podobné služby, stačí vyplnit formulář a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na spolupráci.

Budeme se těšit na viděnou, Výškové služby.

Opište z obrázku: