Reference

Úvod » Reference
Rekonstrukce a výroba vzduchotechniky - Malešice

Rekonstrukce a výroba vzduchotechniky - Malešice

Provedli jsme rozsahlou instalaci vzduchotechniky na výrobním objektu v průmyslovém areálu Malešice. Každý komponent systému vzduchotechniky je vyroben z  nerezového materiálu na míru danému objektu. O přesnou a kvalitní výrobu jednotlivých dílů vzduchotechnického celku se postarala firma kovo-turnov.cz.

Nátěr falcované plechové střechy

Nátěr falcované plechové střechy

Na Praze 1, v ulici Ve Smečkách jsme provedli nátěr střechy z falcovaného plechu. Povrch jsme nejprve důkladně odmastili, abychom připravili povrch střechy pro krycí nátěr. Následně jsme provedli plošný i detailní nátěr přípravkem Alkyton.

Mytí oken - bazén Mladá boleslav

Mytí oken - bazén Mladá boleslav

Pro našeho stálého zákazníka v Mladé Boleslavi jsme umyli a vyleštili okna na plaveckém bazénu. K čištěným proskleným plochám jsme použili přístup pomocí horolezecké techniky.

Montáž vzduchotechniky

Montáž vzduchotechniky

Ve spolupráci s Kovo Turnov jsme provedli montáž jednotlivých součástí potrubí pro vzduchotechniku. Kovo Turnov vyrobila potrubí na míru dle přání zákazníka a my zajistili přístup do ventilační šachty, spuštění a montáž jednotlivých dílů potrubí.

Montáž designového schodiště

Montáž designového schodiště

Ve spolupráce s Kovovýrobou Longin jsme provedly výrobu a montáž designového interiérového schodiště. Schodiště bylo vyrobeno na míru dle rozměrů stavebního prostoru připraveného pro schodiště. Prohledněte si další realizace provedené firmou Kovovýroba Longin.

Oprava střechy (zatékání dešťové vody) Dubeč

Oprava střechy (zatékání dešťové vody) Dubeč

Na novostavbě rodinného domu v Dubči jsme vyřešili zatékání do střechy kompletní překládkou hřebenových tašek a výrobou a montáží komínového oplechování z pozinkovaného plechu na míru.

Střecha Záběhlice

Střecha Záběhlice

Na rodinném domě v Záběhlicích jsme provedli výměnu Cembritových střešních šablon.

Pařížská, Praha 1 - fasáda, střecha

Pařížská, Praha 1 - fasáda, střecha

Provedli jsme revizi střešní krytiny a opravu klempířských prvků.Fasádu a klempířské prvky jsme očistili od nánosů nečistot a holubího trusu.Součástí bylo i čištění okapového žlabu. Poté jsme provedli montáž zábran proti ptactvu. Na fásádu jsme nainstalovali bodce proti usedání ptactva a ochranné sítě proti ptactvu.

Klempířské práce - ulice Na Žertvách, P-8

Klempířské práce - ulice Na Žertvách, P-8

Na střeše budovy v ulici Na Žertvách na Praze 8 jsme provedli přeplechování stříšek střešních vikýřů. Na stříšky jsme použili pozinkovaný plech. Dále jsme jsme na střeše vyměnili hliníkové střešní šablony.

Rekonstrukce střechy (2016)

Rekonstrukce střechy (2016)

Provedli jsme kompletní rekonstrukci střechy rodinného domu. Podmínkou majitelů bylo nepoškodit hotové vnitřní podbití podkroví a vestavěné skříně. To si vyžádalo přesný pohyb po nosných částech konstrukce. Jinak hrozilo prošlápnutí do interiéru a poškození podbití. Po sundání krytiny jsme důkladnou prohídkou zhodnotili...

Kácení - bříza (2014)

Kácení - bříza (2014)

Postupné kácení břízy v okrasné zahradě vyžaduje zkušenost, trpělivost a preciznost. Nesměla být ohrožena blízko stojící chata a okrasná skalka, která se nacházela přímo u paty stromu.  Nejprve jsme po celé délce kmene provedli odvětvení a poté postupnou technikou odstranili kmen stromu.

Líbí se Vám naše práce?

Pokud máte zájem o podobné služby, stačí vyplnit formulář a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na spolupráci.

Budeme se těšit na viděnou, Výškové služby.

Opište z obrázku: